Дано арфметична прогресія -1;1;3;5.... Чому дорівнює 107-ий член цієї прогресії?


Ответы на вопрос

Отвечает Джндоян Давид.
A₁ = - 1     a₂ = 1
d = a₂ - a₁ = 1 - (- 1) = 1 + 1 = 2
a₁₀₇ = a₁ + 106d = - 1 + 106 * 2 = - 1 + 212 = 211