У=|х-3|+2 використовуючи графік функції у=|х| побудуй графік функції


Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Юлька.
|х-3|+2=0
х=0-2+3
х=1
________
|1-3|+2=0
Отвечает Ли Лиза.
На 3 одиниці вправо і на 2 одиниці вверх.
Перше будуєш графік функції у=|х|, а потім все, що я написала зверху