Знайдіть усі значення параметра a, при яких квадратне рівняння ax^+2(a+1)x+a+3=0 має два рівні

корені (або один корінь).

Ответы на вопрос

Отвечает Буель Никита.

D=(2a+2)^2-4a(a+3)=4a^2+8a+4-4a^2-12a= -4a+4=4(1-a)
4(1-a)>=0
4(1-a)=0
a=1
++++++++++_____--------------
                         1
a<=1