Басейн можно наповнити за 3 год, а злити з нього воду-5год. Скільки часу знадобиться для наповнення

басейну, якщо не закривати зливний отвір.Ответ должен получиться 7,5 год

Ответы на вопрос

Отвечает Паркевич Евгений.
1)За 1 годину  наповниться при закритому зливі: 1/3 басейна 
2)За 1 годину зливається при закритому крані. 1/5 басейна 
3)За 1 годину наповниться при відчиненому зливі : 1/3-1/5=2/15 басейна 
4)1/(2/15)=15/2=7,5 годин якщо не закривати зливний отвір 
Відповідь:7,5 годин знадобиться для наповнення басейну,якщо не закривати зливний отвір.
ДПА 9 клас 1 варіант завдання 1.7.
Сама вирішувала недавно в школі)