Один з коренів рівняння х2+4х+g=0 дорівнює -6.Знайдіть g і другий корінь рівняння.


Ответы на вопрос

Отвечает Исупов Антошка.
X²+4x+g=0, x₁=-6
g=? x₂=?

x²+4x+g=0, x₁=-6
(-6)²+4(-6)+g=0
36-24+g=0
12+g=0
g=-12

x²+4x-12=0
x₁*x₂=-12 (теорема Виета), x₁=-6
-6x₂=-12
x₂=-12:(-6)
x₂=2
Ответ: g=-12, x₂=2