СРОЧНО! 6. З букв розрізної азбуки складено слово. Потім букви слова перемішуються і навмання

беруться одна за одною. Знайти ймовірність того, що буде складено початкове слово, якщо це слово "книга"?

Ответы на вопрос

Отвечает Семенов Никита.
P=\frac{1}{33}\cdot \frac{1}{32}\cdot \frac{1}{31}\cdot \frac{1}{30}\cdot \frac{1}{29}\approx 3,5\cdot 10^{-8}