Поїзд затриманий на 1 годину, на перегоні 200 км надолужує втрачений час, збільшивши швидкість на

10 км./год. яка початкова швидкість поїзда.

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Яна.
Нехай початкова швидкість поїзда - х.    ⇒
200/(х+10)+1=200/х
200x+x*(x+10)=200*(x+10)
200x+x²+10x=200x+2000
x²+10x-2000=0   D=8100
x₁=40     x₂=-50 ∉
Відповідь: початкова швидкість поїзда 40 км/ч.