Алгебра, 9 клас Розв'яжіть графічно систему рівнянь x^2+y^2=8 x^2-y=2 Спасибо огромное!


Ответы на вопрос

Отвечает Цветков Дмитрий.
y^2+x^2=8 - коло, з координатами центру т. (0;0) і радіусом R=2 \sqrt{2}

y=x^2-2 - парабола, вітки напрямлені вгору(a=1\ \textgreater \ 0).

Щоб побудувати графік функції y=x^2-2, треба спочатку побудувати графік функції y=x^2, потім на 2 одиниці графік функції y=x^2опустити вниз. Остаточно будемо мати графік y=x^2-2


Графіки перетинаються в точці (-2;2) і (2;2), де x =\pm 2 - розв'язок даної системи.