F(x)=3x-x-5; знайдіть f '(2) Обчисліть значення похідної функції f(x)


Ответы на вопрос

Отвечает Лопатин Даниил.
F'(2)=3*2-2-5=6-2-5=4-5=-1.
f'(x)=3-1=2.
Таблицю похідних елементарних функцій обов'язково вивчи.
Изи для папизи.