За перший день василь просит в8/15 сторінок книжки за другий 5/12 сторінок книжки та третій день

решту 12 сторінок задача решить

Ответы на вопрос

Отвечает Артёменко Анастасия.
1) 8/15 + 5/12 = 32/60 + 25/60 = 57/60 ( книги ) за два дня
2) 1 - ( 57/60 ) = 3/60 = 0,05 ( книги ) за третий день
3) 12 : 0,05 = 240 ( страниц ) в книге