Довжина білки в середньому становить 50 сантиметрів довжина хвоста 24 сантиметри скільки відсотків

тіла білки становить хвіст

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Женя.

24/50*100% = 48%          

Отвечает Мусій Наталя.

составим уравнение:

50см=100%

24см=х%

х=24/(50/100)

х=24/0.5

х=48%