Спростіть вираз і знайдіть його значення (х^2-4)^2-(x^2-5)(x^2+5)+2(4-x)^2. якщо х=-0,02


Ответы на вопрос

Отвечает Шавердин Данила.
X^4-8x²+16-x^4+25+32-16x+2x²=-6x²-16x+73
x=-0,02
-6*0,0004-16*(-0,02)+73=-0,0024+0,32+73=73,3176