Запиши двоцифрове число в якому число одиниць на 3 більше ніж число десятків


Ответы на вопрос

Отвечает Веверица Алексей.

14, 25, 36, 47, 58, 69 - двоцифрові числа, в яких число одиниць на 3 більше ніж число десятків

 

перша цифра - число десятків, друга число одиниць

4-1=3

5-2=3

6-3=3

7-4=3

8-5=3

9-6=3

Отвечает Пикулина Анастасия.

например 14

1+3=4 следовательно могут быть числа 14, 25,36,47  и так далее