Відомо що пара чисел (x;2) є розв'язком рівняння 5x+3y=16


Ответы на вопрос

Отвечает Хруленко Никита.
5x+3y=16  (x;2)
5x+3*2=16
5x+6=16
5x=10
x=2
Ответ: (2;2).