Даю 25 балів тільки допоможіть обчислити!! Корінь з 25 множимо на 4 √25*4


Ответы на вопрос

Отвечает Onyshchuk Angelina.

Решение№1

√25*4=√100=10

Объяснение

√25=5 ;√4=2, значит 5*2=10

или 25*4=100,√100=10