Вказати тип кривої та побудувати її x2+y2+2x-12y+1=0


Ответы на вопрос

Отвечает Хмызова Алёна.
X2+y2+x2&12y+1=0
x4-y10=-1
x4=-1-y10
-y10=-1-x4
y10=x4+1