Знайти суму всіх відемних членів арифметичної прогресії : -6,2;-5,9;- 5,6; ... .


Ответы на вопрос

Отвечает Шадчнев Александр.

из формулы  

An=A1+d(n-1)

n=A1+d/d 

последний видемний член -0,2 

An=-0.2  

 n=21 

Sn=(A1+An)*n/2

Sn=-67.2

Ответ -67.2