Число 36 подайте у вигляді суми двох додатніх доданків так, щоб їх добуток був найбільшим


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Ульяна.
Х-1 число,36-ч-2 число
y=x(36-x)=36x-x²
y`=36-2x=0
2x=36
x=18
                 +                 _
-------------------(18)---------------
                      max
36=18+18