Алгебра 11 кл. Помогите, пожалуйста. срочно надо.



Ответы на вопрос

Отвечает Сюткин Игорь.
Швидкість тіла рівна похідній від шляху:
[Похідні:
f(x)= 2 x^{2}; f'(x)= 2* 2 x^{2-1}= 4x; \\ 
f(x)= 2x; f'(x)= 2; \\ 
f(x)= x; f'(x)= 1; \\ 
f(x)= 2; f'(x)= 0.
Це тут використовуватиметься.
Похідна від будь-якого числа без x (5, 2, 3) рівна 0.
Похіжна від x рівна 1]

v= s'(t)= 2t- 10
Це рівняння швидкості.

Прирівнюємо його до нуля і дізнаємось який час пройде тіло до зупинки (коли його швидкість стане 0):
2t- 10= 0; \\ 
2t= 10; \\ 
t= 5.

Підставляємо цей час в рівняння руху та дізнаємось який шлях тіло пройде за цей час:
5²- 10* 5+ 86= 61 (м) - тіло пройде за 5 хвилин.