Знайдіть восьмий член арифметичної прогресії , якщо а2+а14=20Допоможіть)


Ответы на вопрос

Отвечает Станкевич Вика.
a_2+a_{14}=20\\\\a_{n}=a_1+d(n-1)\\\\a_2+a_{14}=(a_1+d)+(a_1+13d)=2a_1+14d\\\\2a_1+14d=20\; |:2\\\\a_1+7d=10\\\\No\; \; a_8=a_1+7d\; \; \to \; \; a_8=10