Яка з точок є серединою відрізка AB , якщо A(8;-3),B(4;-5)?


Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Елизавета.

розв'язування:

середня точка:

x =  \frac{8 + 4}{2}  =  \frac{12}{2}  = 6

y =  \frac{ - 3 + ( - 5)}{2}  =   \frac{ - 8}{2}  =  - 4

Відповідь:

точка, яка є серединою відрізка AB: (6;-4)

Отвечает Шипицын Виталий.

Ответ:

(6; -4)

Объяснение:

Середина вектора дорівнює пів сумі його відповідних координат. x=(8+4)/2=6; y=(-3-5)/2=-4