Із двох міст назустріч один одному виїхали велосипедист і мотоцикліст. Швидкість мотоцикліста

дорівнює ​​ 43(целых) 2/15 км/год, а швидкість велосипедиста в 3 (целых) 1/2 рази менша від швидкості мотоцикліста. Через скільки годин після початку руху вони зустрінуться, якщо відстань між містами становить 139(целых) ​​ 1/2 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Аришина Аня.

Пошаговое объяснение:

1) 43 2/15 : 3 1/2 = 647/15 : 7/2 = 647/15 * 2/7 = 1294/105 = 12 34/105 (км/ч) - скорость велосипедиста

2) 43 2/15 + 12 34/105 = 43 14/105 + 12 34/105 = 55 48/105 (км/ч) - скорость сближения велосипедиста и мотоциклиста

3) 139 1/2 : 55 48/105 = 279/2 : 5823/105 = 279/2 * 105/5823 = 29295/11646 = 2 6003/11646 = 2 667/1294 или ≈ 2,5 (часа) - они встретятся