Відстань між містами мотоцикліст подолав за 2 год а велосипедист за 5 год швидкість велосипедиста

на 24 км год менше швидкості мотоцикліста. знайдіть відстань між містами та швидкості велосипедиста і мотоцикліста.Знайдіть швидкість мотоцикліста і велосипедиста та відстань між містами ОЧЕНЬ СРОЧНО1111

Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Анютка.

Пошаговое объяснение:

Скорость велосипедиста — х км/ч

Скорость мотоциклиста — х + 24 км/ч

5 * х = 2 * (х + 24)

5х = 2х + 48

5х - 2х = 48

3х = 48

х = 48 : 3

х = 16

Скорость велосипедиста — (х) = 16 км/ч

Скорость мотоциклиста — (х + 24) = 16 + 24 = 40 км/ч

5 * 16 = 2 * 40

80 = 80

Расстояние между городами = 80 км