З міста в село виїхав велосипедист. Через 1 год слідом за ним виїхав мотоцикліст швидкість якого на

22 км/год більша від швидкості велосипедиста. Через 30 хв після відправлення мотоцикліст проїхав на 7 км менше від велосипедиста. Знайдіть швидкість велосипедиста і мотоцикліста.

Ответы на вопрос

Отвечает Борисенко Оля.
Пусть х-швидкость велосипедиста, тогда (х+22) скорость мотоциклиста. Велосипедист ехал 1,5 год и проехал 1,5х км, мотоциклист за 0,5год проехал (х+22)0,5=(0,5х+11)км
по условию 1,5х - (0,5х+11)=7; 1,5х-0,5х-11=7; х=18(км/год)
х+22=18+22=40(км/год)