Знайди значення виразу 75(k−7)−t(7−k), якщо k=2, t=25.


Ответы на вопрос

Отвечает Щерба Лера.

Ответ:

-500

Объяснение:

просто підставляємо значення k та t

75(2-7)-25(7-2)=75×(-5)-25×5=-75×5-25×5=5×(-75-25)=5×(-100)=-500