Знайдіть значення: 1. (db-d^2/2y^2):(d/8y^4) 2. (11a/m^2-2m):(22a^2/6-3m) Будь ласка відповідь до

16:00!

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Вика.

Ответ:1. Давайте спростимо вираз:

  (db - d^2/2y^2) / (d/8y^4)

  Розділимо кожний член виразу на (d/8y^4):

  [(db) / (d/8y^4)] - [(d^2/2y^2) / (d/8y^4)]

  Тепер скористаємося властивостями ділення:

  (8y^4) * (b) - (8y^4) * (d^2/2y^2)

  Перепишемо кожний член окремо:

  8b * y^4 - 4d^2

  Отже, значення виразу:

  8b * y^4 - 4d^2

2. Тепер розглянемо другий вираз:

  (11a/m^2 - 2m) / (22a^2/6 - 3m)

  Знайдемо спільний знаменник для обох членів:

  m^2 * 6 = 6m^2

  Розділимо кожний член виразу на спільний знаменник:

  [(11a/m^2 - 2m) / (6m^2)] / [(22a^2/6 - 3m) / (6m^2)]

  Тепер поділимо кожний член на відповідний член іншого дробу:

  (11a - 2m * m^2) / (22a^2 - 3m * 6m^2)

  Спростимо вираз, розкривши множення:

  (11a - 2m^3) / (22a^2 - 18m^3)

  Отже, значення виразу:

  (11a - 2m^3) / (22a^2 - 18m^3)

Объяснение:

Отвечает Ладыгина Кристина.

Відповідь:

Розглянемо вираз (db - d^2 / 2y^2) / (d / 8y^4) і спростимо його:

(db - d^2 / 2y^2) / (d / 8y^4) = db * (8y^4) / d - (d^2 / 2y^2) * (8y^4 / d)

Тепер скоротимо деякі члени:

= 8b * y^4 - 4y^2

Отже, вираз дорівнює 8b * y^4 - 4y^2.

Розглянемо вираз (11a / m^2 - 2m) / (22a^2 / 6 - 3m) і спростимо його:

(11a / m^2 - 2m) / (22a^2 / 6 - 3m)

Давайте спростимо чисельник і знаменник окремо:

Чисельник: 11a - 2m

Знаменник: (22a^2 / 6) - 3m

Тепер об'єднаємо їх:

(11a - 2m) / ((22a^2 / 6) - 3m)

Для спрощення можемо помножити чисельник і знаменник на 6, щоб уникнути дробів у знаменнику:

(11a - 2m) * 6 / (22a^2 - 18m)

Тепер вираз спрощено. Не вдається далі скоротити чисельник і знаменник, оскільки вони не мають спільних чинників. Отже, відповідь - (11a - 2m) * 6 / (22a^2 - 18m).

Пояснення: