2) 5m³ - m+ 3 i 4m² + m - 4;​


Ответы на вопрос

Отвечает Журавлёв Костя.
Для вирішення цієї системи рівнянь спростимо її та знайдемо значення "m".

Спершу розв'яжемо перше рівняння 5m³ - m + 3 = 0. Давайте спростимо його за допомогою ділення обох сторін на 5 (щоб спростити обчислення):

m³ - (1/5)m + (3/5) = 0.

Тепер розглянемо друге рівняння 4m² + m - 4 = 0.

Для вирішення цієї системи рівнянь, ми можемо використовувати метод підстановки, підставляючи значення "m" з першого рівняння в друге:

m² - (1/5)m + (3/5) = 0.

Тепер ми маємо два квадратних рівняння з однією змінною "m". Вони мають бути розв'язані окремо.

Перше рівняння: m³ - (1/5)m + (3/5) = 0.
Друге рівняння: m² - (1/5)m + (3/5) = 0.

Обидва рівняння можна розв'язати методами алгебричного рівняння для знаходження коренів, або за допомогою обчислювальних інструментів, таких як калькулятор або програми для обчислення коренів рівнянь.
можна відмітку найкраща відповідь будь ласка?