Відомо, що 5а2b3 = 8. Знайдіть значення виразу:б) 0,5а6b9.


Ответы на вопрос

Отвечает Харламов Влад.

Ответ:

2,048

Объяснение:

5a²b³=8

a²b³=8/5

0,5a⁶b⁹=(5(a²b³)³)/10=(5·(8/5)³)/10=8³/5² ·1/10=512/250=2048/1000=2,048