Побудуйте графік функції у=3x-2. Користуючись графіком, знайдіть: а) значення функції, якщо

значення аргументу дорівнює 2значення аргументу, при якому значення функції дорівнює -5.в) точки перетину з осями координат.Умоляю помогите!

Ответы на вопрос

Отвечает Гоцанюк Андрій.
Ответ:
y=4; x= -1
Объяснение:
y=3×2-2
y=6-2
y=4
-5=3x-2
-3x=5-2
-3x=3
x=(-1)