Користуючись теоремою Віста, записати зведене квадратне рівняння, якщо :x1 = 6 ; x2 = -8​


Ответы на вопрос

Отвечает Салдеева Ариша.

теорема Віетта: в рівняннях типа ах²+bx+c=0  x₁x₂=c/a

-(x₁+x₂)=b/a

Якщо а=1, то ми отримуємо  x₁x₂=с і -(x₁+x₂)=b

с=х₁х₂=-8×6=-48   b=-(x₁+x₂)=-(-8+6)=2

⇒х²+2х-48=0