СРОЧНО!!!!!!!!! Оленка задумала число, якщо його збільшити в три рази, а потім зменшити на 10,

отримаємо число, яке вдвічі менше від задуманого. Яке число задумала Оленка? ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Пушков Сергей.

Ответ:

Число 4

Объяснение:

4*3-10=12-10=2