Два стрілки зробили по 10 пострілів. Відношення числа влучень у ціль обома стрілками дорівнює 3 :

5. Загальна кількість промахів дорівнює 4. Скільки разів влучив у ціль кожен стрілок?

Ответы на вопрос

Отвечает Ергазина Адина.

Відповідь:

6 і 10

Пояснення:

Обидва вони зробили 2·10=20 пострілів.

Оскільки кількість промахів 4, то кількість влучань 20-4=16.

Відношення 3 до 5, отже можна припустити що перший стрілок влучив разів, а другий разів.

Тоді разом вони влучили 3х+5х=8х разів.

8х=16

х=2

Перший стрілок влучив 3х разів, отже 3·2=6 влучань.

Другий стрілок влучив 5х разів, отже 5·2=10 влучань.