Задано прямокутний паралелепіпед ABCDA1B1C1D1, в якому АВ =2см, АD=2см, AA1=4 см. Знайти тангенс

кута між прямими В1D і СС1

Ответы на вопрос

Отвечает Бажуков Даниил.

Відповідь:    tg∠( В₁D ; CC₁ ) = √2/2 .  

Пояснення:

     Шуканий кут   α = ∠( В₁D ; CC₁ ) = ∠( B₁D ; DD₁ ) .  DD₁ = AA₁ = 4 см .

   Із прямок. Δ A₁B₁D₁    B₁D₁ = √( A₁B₁² + A₁D₁² ) = √( 2² + 2² ) =

   = √8 = 2√2  ( cм ) ;   B₁D₁ = 2√2 cм .

   Із прямок. Δ DB₁D₁     tgα = B₁D₁/DD₁ = 2√2/4 = √2/2 ;  tgα = √2/2 .

Отвечает Мухин Даниил.

Відповідь: розв'язання завдання додаю

Пояснення: фото