12/x+1 - 12/x+12 =0 (лінійне рівняння з однією змінною) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ломакина Вика.

Ответ:

немає коренів. ОДЗ : x≠-1 ,x≠-12

Объяснение:

1

12/x+1 -12/x+12=0

12/x+1= 12/x+12

( Пропорція )

12(x+12) = 12(x+1)

12x+144 = 12x+12

0= -132 ( не вірно ) .

Немає коренів.