Розв'яжіть систему способом додавання 4х+у=3 и 3х-у=11


Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Валерия.

Объяснение:

4x+y=3

3x-y=11

4x+y+3x-y=3+11

7x=14

x=2

y=3-4x=3-4•2=-5