Обчисліть значення виразу, використавши властивості АКК: √2^4•3^6


Ответы на вопрос

Отвечает Розанова Анна.

\displaystyle\bf\\\sqrt{2^{4} \cdot 3^{6} } =\sqrt{\Big(2^{2}\cdot 3^{3}\Big)^{2} } =2^{2} \cdot 3^{3} =4\cdot27=108