Який заряд пройшов через поперечний переріз провідника, якщо за напруги на кінцях провідника 20 в

електричне поле виконало роботу 6 кДж?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хузин Данил.

Ответ:

300 Кл

Объяснение:

U=20 B    A=6000 Дж    q=?

===

U=A/q -----> q=A/U=6000/20=300 Кл

=========================