(3x - 9)(2 + 0.5x) = 0. ПОМОГИТЕ


Ответы на вопрос

Отвечает Ушакова Даша.

Ответ:

X1 = -4, X2= 3

Объяснение:

3x-9 =0

3x=9

x = 3

2+1/2x=0 |*2

4 +x =0

x= -4

Отвечает Мельников Никита.

(3х-9)(2+0.5х)=0

(3х-9)(2+1/2х)=0

зараз з цього рівняння мы повинні зробити 2 рівняння, тобто

1)3х-9=0

2)2+1/2=0

вирішимо їх

1) 3х=0+9

3х=9

х=9÷3

х=3

2) 2+1/2х=0

1/2х=0-2

х=-2÷1/2

х=-4

Відповідь: х¹=3, х²=-4