Відомо, що m-n =-5, р=3. Знайдіть значення виразу: 4mp − 4np.


Ответы на вопрос

Отвечает Карпукова Софья.

Ответ:

60

Объяснение:

4mp-4np=4p(m-n)=(4×3)×5=12×5=60