Складіть рівняння дотичної до графіка функції f у точцi з абсцисою х0 , якщо f(x) = 2x3 - 3x ,

х0=1

Ответы на вопрос

Отвечает Багаева Даша.

Рівняння дотичної до графіка f(x) у точці (x0, f(x0)) має вигляд

y = f(x0) + f'(x0)(x - x0)

У цьому випадку

f(x) = 2x^3 - 3x

f'(x) = 6x^2 - 3

x0 = 1

f(x0) = 2(1)^3 - 3(1) = -1

f'(x0) = 6(1)^2 - 3 = 3

Отже, рівняння дотичної має вигляд

y = 1 + 3(x - 1)

y = 3x - 4

Отвечает DELETED.

Відповідь: у=3х-4

Пояснення:

2 способи