Доведіть, що значення виразу 154³+246³ ділиться на 400


Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянчик Полина.

Ответ:

154³+246³ = (154+246)³ = 400³

400 в будь якій степені, крім 0, буде ділитись на 400

Объяснение: