Доведіть що значення виразу 154³+246³ діляться на 400​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Гузель.

Ответ:

154³+246³ = (154+246)³ = 400³

400 в будь якій степені, крім 0, буде ділитись на 400