Задача. Площа прямокутника дорівнює 48 см², а одна з його сторін на 2см. менша від другої. Знайти

периметр прямокутника. .дам бали​

Ответы на вопрос

Отвечает Богуцкий Владислав.

Ответ:Нехай х - довжина більшої сторони прямокутника в сантиметрах. Тоді, за умовою задачі, менша сторона буде мати довжину (x - 2) см.

За формулою площі прямокутника, маємо:

площа = довжина x ширина

48 = x(x - 2)

48 = x² - 2x

x² - 2x - 48 = 0

(x - 8)(x + 6) = 0

Таким чином, маємо два корені: x = 8 або x = -6. Оскільки довжина не може бути від'ємною, то відповідь: x = 8 см.

Тоді, ширина дорівнює (8 - 2) = 6 см.

Периметр прямокутника дорівнює:

2 * (довжина + ширина) = 2 * (8 + 6) = 28 см.

Отже, периметр прямокутника дорівнює 28 см.

Объяснение: