СРОЧНО!! Два верстати за 8 год спільної роботи виготовляють 2400 деталей. Перший верстат за 2 год і

другий за 4 год разом виготовляють 720 деталей. Скільки деталей виготовляє за 1 год кожний верстат. *У відповіді вкажіть добуток кількості деталей, яку виготовив перший верстат, та кількості деталей, яку виготовив другий верстат*!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Фостик Соломія.

Пояснення:

Кількість деталей, виготовлених за 1 год є швидкість роботи на верстаті.           ⇒

Нехай швидкість роботи на першому верстаті дорівнює х,

а швидкість роботи на другому верстаті дорівнює у.       ⇒

\displaystyle  \\\left \{ {{8*(x+y)=2400\ |:2} \atop {2x+4y=720\ |*(-1)}} \right. \ \ \ \ \ \ \left \{ {{4*(x+y)=1200} \atop {-2x-4y=-720}} \right. \ \ \ \ +\left \{ {{4x+4y=1200} \atop {-2x-4y=-720}} \right. \\\\2x=480\ |:2\\\\x=240.\\\\4*240+4y=120\\\\960+4y=1200\\\\4y=240\ |:4\\\\y=60.

240*60=14400.

Відповідь: 14400.