Два верстати за 8 годин спільної роботи виготовлюють 2400 деталей. 1 верстат за дві години і другий

за 4 години разом виготовляють 720 деталей. Скільки деталей за годину виготовляє кожен верстат? Розв'язати задачу системою рівнянь. З розв'язком!!

Ответы на вопрос

Отвечает Берзина Ира.
S=vt
S — виробництво;
t — час;
v — продуктивність.

(v_1+v_2)*8=2400\\v_1*2+v_2*4=720\\\\
v_1+v_2=300\\2(v_1+2v_2)=720\\\\v_1=300-v_2\\300-v_2+2v_2=360\\\\\\v_2=60\\v_1+60=300\\v_1=240.

Відповідь: перший верстат виготовляє 240 деталей\год, а другий — 60.
Коли будеш переписувати розв'язання у зошит, намалюй дужки системи рівнянь там, де у мене рівняння групуються по дві штуки.