Розвязати графичним способом (x+y=6 (x-y=0


Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Артём.

Ответ:

Щоб розв'язати систему рівнянь графічним способом, ми повинні спочатку побудувати графік кожного рівняння на координатній площині. Це дасть нам дві прямі лінії, які перетинаються у точці, що представляє розв'язок системи. Візьмемо наши рівняння:

x+y=6

x-y=0

Виразимо y через x у кожному рівнянні, щоб побудувати їх графіки:

y = 6 - x

y = x

Тепер ми можемо побудувати ці дві прямі лінії на координатній площині. Для цього ми знайдемо їх точки перетину:

x+y=6

0+0=6

1+5=6

5+1=6

6+0=6

x-y=0

0-0=0

1-1=0

2-2=0

3-3=0

4-4=0

5-5=0

Точки перетину цих двох прямих ліній - (3,3).

Отже, розв'язок системи є (3,3).

Графік рівнянь:

![Plot of x+y=6 and x-y=0](https://i.imgur.com/vX41uo4.png)