Цилиндр . Помогиде, даю 50 б какова должна быть высота кружки имеющей форму цилиндра, диаметр

онования которой 8 см, чтобы : 1) площадь боковой поверхности кружки была в 3 раза больше , чем площадь основания, 2) кружка вмещала половину литра воды

Ответы на вопрос

Отвечает Рослякова Лиза.

Діаметр 8см, це означає що Радіус  4см

1)

Площа основи Формула: S = π · r²

S= 3,14 * 16 = 50,26см² ≈ 50см²

Щоб знайти площу бічної поверхні яка більша у 3 рази треба:

50см²*3= 150см² (площа бічної сторони)

Периметр круга = сторона бічної поверхні

Р = 2 · π · r = 2 * 3,14 * 4 = 25,13см² ≈ 25см²

Якщо площа = 150см² то:

Площа прямокутника = а*б

а*б = 150

25 * б = 150

б = 150 : 25

б = 6 см

Відповідь: висота = 6 см

2)

Щоб чашка вмістила 0,5 літри її об'єм повинен бути 500см³

Об'єм чашки знаходимо за формулою Площа остови * Висота

Площа основи Формула: S = π · r²

S= 3,14 * 16 = 50,26см² ≈ 50см²

Площа осн. * висота = 500см³

50см² * висота = 500см³

висота = 500 : 50 = 10см

Відповідь: висота повинна бути 10см

Сударь, поставьте ,,Хохлу,, высокую оценку, если вас не затруднит