Розв'яжіть систему рівнянь способом підстановки або способом додавання 5x+7y=-3 19x+6y=-32 Рішіть

будь ласка дам 40 балів!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Меркулова Диана.

\displaystyle\bf\\\left \{ {{5x + 7y =  - 3 \:  \:  |  \times ( - 6)} \atop {19x + 6y =  - 32 \:  \:  |  \times 7}} \right. \\\displaystyle\bf\\ + \left \{ {{ - 30x - 42y = 18} \atop {133x + 42y =  - 224}} \right. \\ \\ 133x - 30x = 18 - 224 \\ 103x =  - 206 \\ x =  - 206 \div 103 \\ x =  - 2 \\  \\ 5 \times ( - 2) + 7y =  - 3 \\  - 10 + 7y =  - 3 \\ 7y =  - 3 + 10 \\ 7y = 7 \\ y = 7 \div 7 \\ y = 1

Ответ: ( - 2 ; 1 )