Скількома способами можна дібрати 1 блокнот і 2 різні ручки з 3 блокнотів і з ручок 4 кольорів?


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Валерия.

Ответ:

35

Объяснение:

C_7^3 = \frac{7!}{3!(7-3)!} = \frac{7 \cdot 6 \cdot 5 \cdot 4!}{3 \cdot 2 \cdot 1 \cdot 4!} = \frac{210}{6} = 35

by Miguel
low diff