Площа прямокутника дорівнює 120см². Знайдіть його сторони, якщо одна з них на 20% більша за другу.

Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Ксения.

Ответ:

Позначимо сторони прямокутника як x та y. За умовою задач1, x більше за y на 20%. Це можна записати у вигляді р1вності:

x = y + 0.2y = 1.2y

Також з умови задачі в1домо, що площа прямокутника дорівнює 120 см², тобто:

xy = 120

Замінюємо x у другому рівнянні на його вираз через y:

(1.2y) y = 120

Розв'язуємо рівняння відносно y:

1.2y² = 120

y² = 100

y = 10

Отже, одна зі сторін прямокутника дорівнює 10 см. Замінюємо це значення у виразі для x:

x = 1.2y = 1.2 * 10 см = 12 см

Отже, сторони прямокутника дорівнюють 10 см та 12 см.